Затверджено склад Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги
Затверджено склад Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги

За результатами конкурсу щодо обрання членів Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги наказом Міністерства юстиції України від 17 березня 2020 року № 662/7 затверджено склад Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги.

До Наглядової ради увійшли:

  1. Бугаєць Тамара Іванівна
  2. Вишневський Андрій Володимирович
  3. Каденко Оксана Олегівна
  4. Кіт Христина Ігорівна
  5. Красник Вадим Володимирович
  6.  Мартиновський Роман Юрійович
  7. Місяць Андрій Петрович
  8. Троценко Сергій Миколайович
  9. Філіпенко Дмитро Олександрович

Строк повноважень членів Наглядової ради не може перевищувати п’яти років із урахуванням процедури оновлення відповідно до пункту 2 Положення про Наглядову раду Координаційного центру з надання правової допомоги, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14 серпня 2019 року № 2551/5.

Нагадаємо, відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 24 грудня 2019 року № 4192/5 20 січня 2020 року був оголошений конкурс щодо обрання членів Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги. Організацію та проведення конкурсу здійснювала комісія щодо обрання членів Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги.

Прийом документів для участі у конкурсі тривав з 20 січня до 14 лютого 2020 року. Після перевірки поданих документів на відповідність установленим вимогам було прийнято рішення про допуск або відмову у допуску до участі у наступному етапі конкурсу.

До наступного етапу конкурсу — співбесіди — було допущено 53 кандидати. За результатами співбесіди та оцінювання рівня їхніх компетенцій були визначені загальні бали, які набрали кандидати. Перелік кандидатів, які отримали найвищі бали, був поданий Міністру юстиції України.

Затверджено склад Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги
X