Завершено Сьомий дебатний турнір юридичних клінік

Відкритий дебатний турнір з антикорупції серед команд юридичних клінік ВНЗ України цьогоріч стосувався обговорення дискусійних питань антикорупційної тематики.

Потужні партнери: Антикорупційна ініціатива Євросоюзу в Україні, Спеціалізована антикорупційна прокуратура України та Українська Гельсінська спілка з прав людини; актуальні теми; незалежне професійне суддівство; неформальна атмосфера заходу і особливий формат дебатів – ось запоруки успіху проведеного 4 грудня 2017 року дебатного турніру юридичних клінік.

Змагання.

На етапі відбору з 16 заявок, що представляли усі регіони України було відібрано 8 команд дебатерів.

Чвертьфінальні двобої визначили 4 кращі команди юридичних клінік Університету державної фіскальної служби України (м.Ірпінь),

Дебатний турнір.

Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича,

Дебатний турнір.

Університету митної справи та фінансів (м.Дніпро)

Турнір.

та Тернопільського національного економічного університету.

Турнір.

У півфіналі далі пройшли команди Дніпра і Тернополя.

У фіналі в дискусії щодо доцільності утворення Антикорупційного суду перемогла команда юридичної клініки “Liberta” Тернопільського національного економічного університету.

З новин і коментарів дебатного турніру:

  • Сергій Деркач, експерт з питань боротьби з корупцією Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні: Це було КРУТО! Вітаю всіх учасників дебатного турніру незалежно від результатів! Ви всі переможці! З таки розумними студентами Україну точно чекає квітуче майбутнє!
  • Олег Мартиненко, керівник аналітичного напрямку УГСПЛ: “Було несподівано приємно зустріти серед учасників турніру високий рівень розуміння не лише причин, але й шляхів протидії корупції”;
  • і ще, виявляється, перший заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук є вихідцем з юридичного клінічного руху!

Більше фото можна знайти у групах Турніру і Асоціації юридичних клінік України, а відео дебатних двобоїв будуть найближчим часом завантажені та додані до групи “Юридичні клініки в Україні” на YouTube.

Завершено Сьомий дебатний турнір юридичних клінік
Scroll Up
X