Завершено Сьомий дебатний турнір юридичних клінік

Відкритий дебатний турнір з антикорупції серед команд юридичних клінік ВНЗ України цьогоріч стосувався обговорення дискусійних питань антикорупційної тематики.

Потужні партнери: Антикорупційна ініціатива Євросоюзу в Україні, Спеціалізована антикорупційна прокуратура України та Українська Гельсінська спілка з прав людини; актуальні теми; незалежне професійне суддівство; неформальна атмосфера заходу і особливий формат дебатів – ось запоруки успіху проведеного 4 грудня 2017 року дебатного турніру юридичних клінік.

На етапі відбору з 16 заявок, що представляли усі регіони України було відібрано 8 команд дебатерів.

Чвертьфінальні двобої визначили 4 кращі команди юридичних клінік Університету державної фіскальної служби України (м.Ірпінь),

Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича,

Університету митної справи та фінансів (м.Дніпро)

та Тернопільського національного економічного університету.

У півфіналі далі пройшли команди Дніпра і Тернополя.

У фіналі в дискусії щодо доцільності утворення Антикорупційного суду перемогла команда юридичної клініки “Liberta” Тернопільського національного економічного університету.

З новин і коментарів дебатного турніру:

  • Сергій Деркач, експерт з питань боротьби з корупцією Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні: Це було КРУТО! Вітаю всіх учасників дебатного турніру незалежно від результатів! Ви всі переможці! З таки розумними студентами Україну точно чекає квітуче майбутнє!
  • Олег Мартиненко, керівник аналітичного напрямку УГСПЛ: “Було несподівано приємно зустріти серед учасників турніру високий рівень розуміння не лише причин, але й шляхів протидії корупції”;
  • і ще, виявляється, перший заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Максим Грищук є вихідцем з юридичного клінічного руху!

Більше фото можна знайти у групах Турніру і Асоціації юридичних клінік України, а відео дебатних двобоїв будуть найближчим часом завантажені та додані до групи “Юридичні клініки в Україні” на YouTube.

Завершено Сьомий дебатний турнір юридичних клінік
X