Андрій ГАЛАЙ

Голова Асоціації юридичних клінік України

Галай Андрій Олександрович – магістр права, доктор юридичних наук, професор.

Має більш як п’ятнадцятилітній стаж викладацької діяльності, десять років досвіду керування правничими кафедрами національних вишів України.

Юридичною клінічною освітою займається з 1999 року, за цей час організував шість юридичних клінік у вишах переважно системи правоохоронних органів та сприяв інституційному розвитку юридичних клінік у всіх вишах системи МВС України. Тренер юридичного клінічного руху. Співавтор Інструменту з моніторингу стандартної якості діяльності юридичних клінік України (2017), Стандартів діяльності юридичних клінік України (2014) та Положення про юридичну клініку вищого навчального закладу України (2006).

Спеціалізації у діяльності юридичних клінік: менеджмент юридичних клінік, навчальні компоненти юридичної клінічної освіти, спеціалізовані юридичні клініки, юридичні клініки типу streetlaw.

Має понад 270 публікацій, з них понад 100 – з тематики діяльності юридичних клінік.

+38 066 7442336

andrii.halai@gmail.com

А.Галай резюме

 

Юлія ЛОМЖЕЦЬ

Виконавчий директор Асоціації юридичних клінік України

Ломжець Юлія Вікторівна – кандидат політичних наук, доцент.

Має п’ятнадцятирічний стаж викладацької та наукової діяльності.

Член Правління Асоціації юридичних клінік України. В юридичному клінічному русі з 2013 року. Завідувач юридичної клініки Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, доцент кафедри морського та господарського права.

Бере участь в діяльності робочої групи Миколаївської міської ради з питань підготовки пропозицій щодо створення спеціалізованої установи з надання безоплатної правової допомоги у м. Миколаєві. Є одним із розробників Системи оцінювання якості діяльності юридичних клінік та Стратегічного плану діяльності АЮКУ на 2018-2020 рр.

Спеціалізація у діяльності юридичних клінік: правове регулювання діяльності юридичних клінік, організація роботи юридичної клініки, система оцінювання якості діяльності юридичних клінік.

+38(093)475-00-84
ylomzhets@gmail.com

Резюме Ломжець Ю.

Юлія МАТВЄЄВА

Член Правління Асоціації юридичних клінік України

Матвєєва Юлія Іванівна – член правління Асоціації юридичних клінік України. У юридичному клінічному русі з 2002 року як викладач куратор, пізніше – як керівник юридичної клініки Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

Розробила у співавторстві навчальний курс “Юридичний практикум” для підготовки студентів до роботи у юридичній клініці. Ініціювала включення цього курсу до навчальної програми підготовки бакалаврів права як вибіркову навчальну дисципліну.

Є одним із розробників Стандартів діяльності юридичних клінік України, експертом та тренером програм з верховенства права та захисту прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Міжнародного фонду “Відродження”, Асоціації юридичних клінік України.

+38 050 6834994

julybirch@ukr.net

Микола УДОД

Член Правління Асоціації юридичних клінік України

Марія ЦИП’ЯЩУК

Менеджерка з комунікаційного розвитку Асоціації юридичних клінік України

Цип’ящук Марія Богданівна – магістр права, викладачка, членкиня Правління Асоціації юридичних клінік України з 2015 р.

У клінічному юридичному русі з 2004 року, спочатку – як консультантка юридичної клініки “Pro Bono” Національного університету “Острозька академія”, а з 2009 року – її керівник; переможниця Національної Олімпіади юридичних клінік України з консультування клієнтів (2009 р.); брала участь у Міжнародних змаганнях з консультування клієнтів ім. Брауна-Мостена (2009 рік – учасниця; 2011, 2015, 2018 р. – тренерка, національний представник); організаторка Національної Олімпіади у 2015, 2016, 2017 та 2019 роках.

Окрім діяльності в юридичній клініці, займається правозахисною практичною діяльністю.

+38 097 7034855
masherko@yahoo.com

Ципящук М. Резюме

Наталія ЦЮПРИК

Член Правління Асоціації юридичних клінік України

Наталія Цюприк  – членкиня правління Асоціації юридичних клінік України з грудня 2018 року. У юридичному клінічному русі з 2010 року – здійснює керівництво юридичної клініки «Захист» навчально-наукового інституту № 1 Національної академії внутрішніх справ, забезпечує проведення правопросвітньої роботи серед населення та надання безоплатної правової допомоги.

10 років займалася викладацькою діяльністю, викладачка адміністративного права та процесу.

8 років перебуває на посаді старшого наукового співробітника, здійснює організацію та проведення наукових, навчально-методичних та виховних заходів здобувачів вищої освіти академії, є керівником наукових проектів та методичних розробок.

 

+38(067) 780-37-58

tsiyprik@ukr.net

Н. Цюприк. Резюме

 

Тетяна ШОЛКОВА

Член Правління Асоціації юридичних клінік України

Тетяна Шолкова – членкиня правління Асоціації юридичних клінік України з грудня 2018 року. У юридичному клінічному русі з 2003 року, організувала роботу 3-х юридичних клінік в Університетах м. Києва

15 років займається викладацькою діяльністю на кафедрі фінансового права Навчально-наукового інституту права Університету Державної фіскальної служби України. Взяла участь в організації більше 80 науково-практичних заходів;

Була головною організаторкою Національної Олімпіади з консультування клієнтів 2018, що проводилась в Університеті ДФС України в м. Ірпінь. Окрім того, підготувала команду переможницю Національної Олімпіади з консультування клієнтів 2017 м. Острог та представляла з командою Україну на щорічних Міжнародних змаганнях з консультування клієнтів ім. Мостена – Брауна в Англії 2017 році. Підготувала команду, яка зайняла 2 місце на Всеукраїнських судових дебатах з трудового права 2018 рік;

Також Тетяна Шолкова входила до робочих груп по розробці всіх основоположних нормативних документів, чим керується Асоціації юридичних клінік України (Стандарти діяльності ЮК 2014, Інструменту оцінювання юридичних клінік (АЮКУ, USAID, МФВ), Стратегічний план АЮКУ на 2016-2018 рік).

+38(050) 906-78-30

tb.sholkova@gmail.com

Т. Шолкова Резюме

X